НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До військової частини 3012, в якій щойно було завершено основний етап підготовки до несення служби в зимових умовах, з робочим візитом завітав генерал поліції ІІІ-го рангу Микола Семенишин – нещодавно призначений на посаду начальника ГУНП в Одеській області.

Генерал-майор Олег Підлубний – начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України, разом із командиром частини полковником Вячеславом Краснопольським ознайомили із структурою підрозділів в зоні відповідальності та специфікою покладених на них завдань.

Окремо обговорили питання щодо організації несення служби з охорони громадського порядку на вулицях Одеси і Одеської області та покращення методів якісної взаємодії з патрульними підрозділами Національної поліції.

«Упевнений, що співробітники Нацполіції разом із військовослужбовцями Національної гвардії й надалі будуть активно та успішно взаємодіяти для забезпечення виконання спільного завдання – боротьби зі злочинністю та підтримання громадського порядку в місті та області на належному рівні», – зазначив під час промови генерал поліції ІІІ-го рангу Микола Семенишин.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО