Субота, 16 Лютий, 2019 - 05:38
22 Січень 2019
Спроба зловмисників прорватися до залу судових засідань, бунт «підсудних» та спроба втечі – за такою легендою в Апеляційному суді Кривого Рогу пройшли заняття для молодого поповнення стрілець
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини
31 Грудень 2018
Для служби з охорони громадського порядку військова частина 3059 Національної гвардії України отримала з рук мера міста Кременчука ключі від нового автомобіля.
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини
08 Грудень 2018
Військовослужбовці угруповання Національної гвардії України в ОТУ «Схід» привітали представників органів місцевого самоврядування Мар’їнського району зі святом. 
All taxonomy terms (translated): Новини, Культурні заходи
07 Грудень 2018
Більшість військовослужбовців повернувшись з зони проведення ООС в тій чи іншій мірі потребують медичного обслуговування.
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини
03 Грудень 2018
На сьогоднішній день особовий склад, який перебував в екстремальних ситуаціях, потребує психологічної допомоги, яку можуть надати саме психологи.
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини
24 Листопад 2018
У спортивному залі Динамо міста Полтави були проведенні змагання з двоборства: поштовху та ривка гирі 24 кілограми, в яких приймали участь команди силових структур Полтавської області: військовос
All taxonomy terms (translated): Новини, Спортивные новости
23 Листопад 2018
На базі Дніпропетровського державного Університету внутрішніх справ 23 листопада проведено комунікативний круглий стіл з антикорупційних питань.
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини
23 Листопад 2018
В Ярмарку вакансій у Кременчуці взяли участь представники військової частини 3059 Національної гвардії України.  
All taxonomy terms (translated): Новини, Агітація
19 Листопад 2018
У тісній взаємодії з Головним управлінням ДСНС та Патрульною поліцією Дніпропетровської області група інформації і комунікації Центрального територіального управління Національної гва
All taxonomy terms (translated): Важные, Новини, Гендерні питання

Сторінки