Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:08
24 Чер 2015

Зразки форми для нацгвардійців було здано до дослідної лабораторії

В доповнення до заяви прес-служби СБУ про неякісну форму надаємо наступну інформацію. Батальйоном забезпечення в жовтні місяці минулого року було проведено конкурсні торги на придбання форменого одягу. Переможцями зазначених торгів стали вітчизняні підприємства легкої промисловості, з яким у подальшому було укладено угоди на закупівлю обмундирування. Отримання обмундирування здійснював батальйон забезпечення відповідно до зразків-еталонів, а також сертифікатів якості та відповідності даних товарів наданих  підприємствами  (постачальниками).

 

В січні місяці поточного року батальйоном забезпечення спільно з представниками СБУ були здані зразки обмундирування до лабораторії аналітичних досліджень та випробовувань продукції Науково-технічного центру підтвердження відповідності, стандартизації та випробовувань продукції легкої промисловості і засобів індивідуального захисту ДП “Укрметртестстандарт”, висновки яких отримані наприкінці травня.

 

У зв'язку з цим посадовими особами батальйону забезпечення було підготовлено акти про підтвердження факту постачання неякісного речового майна, які в подальшому відмовилися підписувати  уповноважені представники постачальників.

 

На сьогодні батальйоном забезпечення готуються претензії до постачальників про стягнення з них штрафних санкцій у зв'язку з поставкою обмундирування неналежної якості.

 

Прес-служба НГУ