Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:19

Поділитися

12 Чер 2015

Змі про нас: «У Черкасах литовські волонтери передали нацгвардійцям позашляховик»

Бійцям 6-го батальйону Національної Гвардії представники європейської волонтерської організації «BLUE/YELLOW» передали автомобіль MITSUBISHI Pajero а також необхідне спорядження за підтримки керівника благодійного фонду «Фонд допомоги АТО» та громадської організації «Наш батальйон».

 

Для передачі автомобіля та необхідних речей біля Будинку рад зібралися волонтери, бійці, журналісти та інші містяни. Як розповідає волонтер ГО «Наш батальйон» Костянтин Бевзенко, автомобіль придбаний спільними зусиллями черкаських волонтерів, громадських активістів, литовських волонтерів, керівництва області, небайдужих містян. Для зібрання необхідних коштів містяни проводили благодійні концерти, допомагали школи, Черкаський інститут пожежної безпеки, Черкаський державний технологічний університет та інші. Завдяки литовським волонтерам європейської волонтерської організації «BLUE/YELLOW» автомобіль вдалося придбати, підготувати необхідні документи та переправити через кордон. Підготовку автомобіля до виконання спецзавдань здійснювали у Черкасах: фарбували, ремонтували. Волонтери та бійці висловлюють велику вдячність усім, хто був задіяний у цій нелегкій справі.

 

Після впорядкування необхідним спорядженням, продуктами харчування позашляховик поїде виконувати спецзавдання.

 

«Такий автомобіль для нас надзвичайно потрібний, ми дійсно радіємо, як діти»,- запевняє боєць Юрій Потапенко.

 

 Військові розповідають, що позашляховиком, окрім виконання розвідки, затримання порушників, буде виконуватися і перевезення поранених, оскільки найважливішим для країни залишається життя кожного бійця.

 

Інна Молчанова, Черкаси, фото авторки

http://www.day.kiev.ua/