Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:52
13 Лип 2015

ЗМІ про нас: «Спецпідрозділи Нацгвардії прибули до району Мукачевого не з зони АТО»

 

Спеціальні підрозділи Національної гвардії, які прибули до району Мукачевого, не були перекинуті з району ведення бойових дій на сході України. Про це у коментарі УНН повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

 

«Підрозділи спеціального та оперативного призначення прибули до району Мукачевого як додаткові сили. Там нашими підрозділами розпоряджаються згідно з необхідністю місцевого оперативного штабу. Ніхто не відходив з АТО. Тиждень тому в АТО у нас була проведена планова ротація військових Нацгвардії. Всі виконують свої обов’язки. Присутність підрозділів Нацгвардії в районі Мукачевого ніяк не відобразилось на присутності НГ в зоні проведення бойових дій», – повідомили в Нацгвардії.

 

У прес-службі Національної гвардії підкреслили, що кількість військових у підрозділах Нацгвардії, які прибули до району Мукачевого, не розголошується.

 

Як повідомляв УНН, підрозділи спеціального та оперативного призначення Національної гвардії України вирушили до Мукачевого для надання допомоги у затриманні злочинців.

 

У НГУ вказали, що у Закарпатській області триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт в Мукачевому. Наразі угрупування оточено, бандитам запропоновано здатися.

 

http://www.unn.com.ua/uk/news/1481859-spetspidrozdili-natsgvardiyi-pribuli-do-rayonu-mukachevogo-ne-z-zoni-ato