Неділя, 12 Липня, 2020 - 16:03
13 Лип 2015

Зі щасливим поверненням

 

12 липня у Запоріжжі у військовій частині Національної гвардії України відбулася урочиста  зустріч військовослужбовців, які повернулися після виконання службово-бойових завдань в зоні АТО.

 

За традицією з щасливим поверненням додому, гвардійців зустрічали  хлібом-сіллю та  квітами діти військовослужбовців частини.

 

Виступ командира частини полковника Андрія Каргаєва був відзначений щирими привітаннями гвардійців, які з честю та віддано виконали свої службово-бойові завдання.

 

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували загиблих військової частини, які героїчно загинули за період 2014-2015 рік під час  несення служби в зоні АТО.

 

Кращих військовослужбовців нагороджували грамотами, а офіцерам були вручені чергові військові звання.

 

На зустріч прийшли рідні та близькі гвардійців, яких вони два місяці очікували з великим нетерпінням.

 

С самого початку відрядження аж до сьогодні кожен із родини, молили про кожного з них: «Повертайся живим!»

 

«Ми добре розуміли важливу роль батька по виконанню свого військового обов’язку, а саме, відстоювати цілісність нашої держави заради миру, спокою та  нашого щасливого відродження», - розповіла донька одного з гвардійців Олена.

З щасливим поверненням всіх гвардійців та свого татуся прийшли привітати  доньки  майора Степана Мойсеєва Анастасія та Марія з піснею «Повертайся живим».

 

Також, щирі вітання з поверненням та музичний дарунок пролунав від заслуженого артиста України, а нині військовослужбовця, призваного за мобілізацією  Адама Горбатюка для всієї військової частини.

 

Наприкінці мітингу, заступник командира частини по роботі з особовим складом, полковник Анатолій Мацюк, висловив щиру подяку всім військовослужбовцям за згуртованість, сильний бойовий настрій, витримку, рішучість та подолання перешкод своїм сильним характером гвардійця.

 

Він побажав всім гарного відпочинку в сімейному колі та своєчасного повернення з новими силами на військову службу.

 

Командир  частини особисто привітав кожного гвардійця з поверненням додому зі словами: «Незважаючи на труднощі, які випали на нашу долю, захищати мир на нашій рідній землі, ми з впевненістю можемо завірити кожного, що гвардійці нашої  частини завжди напоготові гідно виконати  свій військовий обов’язок».

 

По завершенню відбулося фотографування на згадку з рідними та колегами. Зустріч пройшла в теплій, радісній атмосфері родинного та військового кола.

 

Алла Близнюк