Вівторок, 19 Червень, 2018 - 07:52

Поділитися

08 Бер 2017

Жінки в Нацгвардії (спецпроект прес-служби НГУ)

 

До міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародного миру прес-офіцери Національної гвардії України усіх територіальних підрозділів запитали військовослужбовців-жінок Нацгвардії з різних міст України, якою вони бачать роль жінки в Нацгвардії.

 

«Військовослужбовець-жінка – то є берегиня добробуту, злагоди і, звичайно, взаємопорозуміння між тими, то захищає країну», – Анастасія Божко.

 

«Присутність військовослужбовців-жінок дуже важлива для армії – тому, що вони мають інший погляд на життя, мають зовсім інший підхід до вирішення тієї чи іншої ситуації», – Наталя Кириченко.

 

«Все-таки, жінки не поступаються чоловікам, ми, можливо, не зовсім на рівні з чоловіками, але теж можемо займатися і фізичною підготовкою, у нас для цього є здібності», – Ніна Дроздовська.

 

«Я не бачу нічого важкого, це потрібно любити. Це моє покликання, мені тут дуже подобається, я люблю те, що я роблю. Якщо людина любить свою роботу, любить те, що він робить – то ніяких складнощів не буде», – Наталія Герберх.

 

«Для своєї дитини, в першу чергу, я стала прикладом», – Ярина Карєєва.

 

«Військовим дуже важливо, щоб жінка була поруч. Він завжди буде захищати, буде сильним поруч з нею і ніколи не дасть слабину», – Христина Бойчук.

 

«За шість років військової служби я познайомилася тут з багатьма людьми», – Ірина Гук.

 

Відповіді на запитання вразили своєю щирістю та різноманітністю. Наші інтерв’юантки – яскравий доказ, що українські жінки, будучи професіоналами своєї справи, і у військовій формі не втрачають своєї жіночності та чарівності.

 

Прес-служба НГУ