Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:07
21 Лип 2015

Жінки-гвардійці озеленюють військові містечка

 

У Центральному ОТО прекрасна частина людства піклується за гарний вигляд свого підрозділу, насаджують та доглядають за квітами на території військової частини.

 

Є крилатий вислів - “Земля сміється квітами”, і українські землі є гарним тому прикладом, споконвічно милуючи нас своїми яскравими «посмішками». Кожна жінка України бажає, щоб в її оселі таких чудових квітучих посмішок було якомога більше!

 

Не є виключенням і жінки, які служать та працюють у дніпропетровському полку з охорони громадського порядку.

 

Вже стало традицією висаджувати в на території підрозділу клумби з різноманітними квітами, де жінки не просто саджають квіти, а й вкладають часточку своєї душі та краси. Тому вже не один рік територію прикрашають троянди, петунії, декоративні гвоздики, мальви, скромний жовтець і звичайно, славнозвісні українські чорнобривці!

 

В нелегкий для країни час, квіти роблять світ чистішим та добрішим. Дивлячись на цю природну красу, зроблену руками представницями прекрасної статі, віра в прекрасне майбутнє міцніє. Поки є квіти - є надія!

 

Тому нехай наша родюча, квітуча країна буяє різноманітними посмішками, щоб в кожному серці наших громадян була віра та надія в скоріше відродження та мир неньки-України.

 

Тетяна Негреско, фото автора