Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:17
24 Кві 2017

Здобутки нацгвардійців на міжнародних спортивних змаганнях

Фахівець Ігор Радівілов піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському Клуж-Напока. У вправах на кільцях він показав результат 15,033 бали. Випередили українця британець Кортні Туллоч - 15.066, та грек Елєфтеріос Петруніас – 15.433.

23 квітня фахівець Яна Беломоїна здобула срібну нагороду в дисципліні крос-кантрі, категорії "жінки-еліта" на міжнародних змагання категорії А – "Ецтальський маунтинбайк – фестиваль" у австрійському Хаймінгі. Переможницею стала швейцарка Лінда Індерганд, третя – Майа Влощовская з Польщі.

Завершився чемпіонат Європи з дзюдо, який проходив у Варшаві (Польща). В матчі за бронзу українці зустрічалися з командою Азербайджану. По рішенню колегії суддів перемогу присудили збірній України. Представники спортивного клубу Нацгвардії – молодший лейтенант Кеджау Ньябалі, старшина Вадим Синявський, старший сержант Дмитро Канівець, молодший сержант Сергій Крівчач, старший солдат Хачатрян Геворг, солдат Артем Хомула – бронзові призери Чемпіонату Європи.