Неділя, 12 Липня, 2020 - 14:50
14 Лип 2015

Завершальний етап польового виходу

 

Підійшов до завершення другий тиждень занять в навчальному центрі для курсантів гуманітарного факультету.

 

Хлопці продовжують здобуття практичних навичок з військових наук. Так, на заняттях з вогневої підготовки вони виконали вправи навчальних стрільб з пістолета Макарова, снайперської гвинтівки Драгунова, автомата Калашникова.

 

На військовій топографії курсанти орієнтувались на місцевості за допомогою топографічних карт та компасу, а на заняттях з загальної тактики відпрацьовували позиції відділення у складі взводного опорного пункту.

 

«Ми розуміємо наскільки важливими є практичні заняття, тому, не зважаючи на спеку та втому, намагаємося почерпнути якомога більше знань», – поділилася враженнями сержант Вікторія Гунбіна.

 

Не забувають викладачі Академії і про фізичну підготовку курсантів. Наприкінці польового виходу майбутніх офіцерів чекав іспит з фізичної підготовки, адже навчальний центр – найкраще місце для контролю їх фізичної тренованості.

 

«Під час перебування в навчальному центрі курсанти виявили старанність, згуртованість, неабияку зацікавленість та викладалися на повну. Саме тому я вважаю, що такі польові виходи є надзвичайно важливими у навчальному процесі та повинні проводитися якомога частіше», – зазначив заступник начальника факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.

 

Прес-служба НА НГУ