Вівторок, 26 Травня, 2020 - 10:44
07 Лис 2019

Затримання зловмисників та пошук боєприпасів: у Харкові пройшов показовий виступ кінологічних пар Нацгвардії (відео)

 

У Саржиному Яру правоохоронці зі своїми улюбленцями – німецькими та бельгійськими вівчарками – показали майстер-клас з дресирування для учнів харківських загальноосвітніх шкіл та інтернатів. Чотирилапі друзі гвардійців затримували умовного зловмисника, шукали боєприпаси в траві, ящиках та автівці.

 

«Наші службові собаки – дуже цінні помічники. Вони постійно допомагають нам під час заходів з охорони громадського порядку. Кінологи Нацгвардії також постійно працюють в районі проведення операції Об’єднаних сил – шукають зброю, боєприпаси, наркотики», – розповів начальник кінологічної служби військової частини 3005 Анатолій Сабодаш.

 

Діти мали змогу потоваришувати із собаками. Побачити, як їх доглядають та оглядають, отримати консультацію з поводження з цими розумними та відданими тваринами. Вони залюбки ділилися своїми враженнями.

 

«Дуже сподобалось як виступали собачки! Вони дисципліновані, дуже треновані, гарно поводяться», – поділилася школярка Поліна.

 

«Найбільше сподобалось як собака та військовий затримали озброєного грабіжника – як в кіно. І як бомбу шукали», – додала подруга Таїсія.

 

Під час зустрічі військовослужбовці також закликали харків’ян взяти участь у благодійній акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!». Гвардійці наразі збирають подарунки для дітей-сиріт, які мешкають в районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ