Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:25

Поділитися

02 Лют 2019

Заслужений авторитет керівника

Пріоритетним  напрямком у роботі Дніпропетровської міжрегіональної секції Асоціації ветеранів ВВ та НГУ є співпраця з громадськими організаціями міста та області, тісна взаємодія з територіальними громадами, військовими частинами Центрального ТУ НГУ.

 

Для поповнення рядів ветеранської організації проводиться робота з діючими офіцерами та військовослужбовцями, які за віком підлягають звільненню в запас. Так, у січні 2019 року до ветеранської організації, яку очолює учасник бойових дій в Афганістані полковник у відставці Бондаренко Анатолій Афанасійович, подали заяви 4 офіцери-учасники АТО: полковники запасу Марухненко Олег Вікторович, Вінніков Олександр Юрійович, підполковники запасу Буланов Анатолій Петрович і Хлистун Олександр Володимирович.

 

Відділення ветеранів військової частини 3006, очолюване А.А. Бондаренком, за підсумками роботи у 2018 році визнане кращим у секції – це результат копіткої командної роботи Ради відділення, її голови та всіх членів ветеранської організації.

 

Полковник Бондаренко Анатолій Афанасійович перебував в Афганістані  з червня 1983-го по липень 1985 року в місті Герат. На полк, у якому він був радником, покладалися завдання з охорони і оборони електростанції та інших промислових об’єктів провінції. Довелося брати участь у 16 бойових операціях. За мужність, хоробрість, якісне надання практичної допомоги командуванню полку він нагороджений орденом Червоної Зірки, медаллю РА «За відвагу».

 

У спільних бідах і походах гартувалося бойове братство. «Афганці» й сьогодні найбільш згуртовані, дружні та активні. Їх єднає пам'ять про воєнне минуле, турбота про сім’ї полеглих. Анатолій Афанасійович бере  активну участь у всіх заходах, що проводяться у військових частинах, виступає в школах та ВУЗах міста з питань популяризації служби в НГУ. Гарний сім’янин – з дружиною Людмилою Мар’янівною прожили у щасливому шлюбі 50 років, виростили двох дітей та допомагають їм у вихованні трьох онуків, які дуже люблять слухати розповіді дідуся про своїх побратимів та такі поняття, як  Честь і Обов’язок.

 

Основні зусилля ветеранської організації спрямовані на вирішення питань щодо соціального, правового захисту ветеранів та пенсіонерів, сприяння покращенню їх медичного обслуговування, забезпечення активної участі ветеранів у заходах з передання бойового і професійного досвіду старшого покоління нинішнім офіцерам, прапорщикам та військовослужбовцям строкової служби, питань військово-патріотичного виховання.

 

Ось неповний перелік добрих справ ради ветеранів, очолюваної Анатолієм Афанасійовичем. Тільки за минулий рік відвідано 20 тяжкохворих ветеранів з врученням продовольчих наборів, 28 ветеранів відвідано у лікарняних закладах. 25 ветеранів нагороджено медалями та відзнаками, 37 – грамотами та подяками. До дня народження та Нового року кожному  ветерану надсилається поштою поздоровлення. Налагоджено тісну співпрацю з Християнською поліцейською Асоціацією України та Українською Армією спасіння (голова – полковник у відставці Дашівець Сергій Миколайович),  за допомогою яких у серпні організовано семиденний безкоштовний відпочинок для 30 ветеранів у пансіонаті м. Зеленодольська Нікопольського району. До новорічних та великодніх свят у 2018 році подарунки отримали 320 дітей гвардійців, в зону ООС для 300 військово­службовців НГУ передано медикаменти, спальні мішки та засоби індивідуальної гігієни, а вже цього року на новорічні свята подарунки отримали більш ніж 90 дітей військовослужбовців Центрального ТУ НГУ.

 

Бажаємо всім нашим ветеранам і молоді миру, добра і наснаги, впевненості в майбутньому, виконувати свої обов’язки з честю і гідністю.

 

Підполковник запасу Микола Чорнобривець,

Голова Ради Дніпропетровської  міжрегіональної секції

Асоціації ветеранів ВВ та НГУ