Неділя, 5 Липня, 2020 - 13:32
29 Сер 2017

Запорізьким гвардійцям вручили Бойовий прапор частини

Військова частина 3026 Національної гвардії України урочисто отримала Бойовий прапор.

 

З цього приводу в частині відбувся мітинг, на якому командир частини підполковник Руслан Глуховець передав військову корогву (вид прапора на якому зображені специфічні атрибути, які характеризують діяльність певної організації – автор) особовому складу.

 

Також відбулося освячення бойового прапору за всіма традиціями, прочитані спеціальні молитви про благословення Боже на командування та весь особовий склад частини в справі захисту нашої Вітчизни.

 

Бойовий прапор військової частини – є почесним знаком, що визначає особливості її службового призначення, історію та заслуги, та свідчить про  належність військової частини 3026 до Національної гвардії України. Весь особовий склад військової частини зобов’язаний самовіддано і мужньо захищати Бойовий прапор у бою і не допустити його захоплення супротивником.

 

У своєму виступі командир частини зазначив: “Для нас ця подія є символом честі, доблесті, слави і зобов’язує кожного військовослужбовця віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити українську державу, не шкодуючи свого життя продовжувати бойові традиції.

 

Андрій Бубенець,

фото Олени Курилової