Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:03

Поділитися

21 Жов 2016

Запорізькі гвардійці увіковічили пам'ять своїх побратимів

У військовій частині 3029 пройшов мітинг присвячений відкриттю пам’ятниказагиблим військовослужбовцям Національної гвардії України.

 

До 9-го полку оперативного призначення завітали гості, волонтери та учасники антитерористичних операцій для вшанування пам’яті загиблих товаришів.

 

Мітинг розпочався з виконання Державного гімну, після чого до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Костянтин Бриль: «Ми вже неодноразово вшановували пам'ять загиблих, як і сьогодні встановлюємо цей пам’ятник Богдану Заваді, Івану Якушину та Ігорю Юхимцю. Це звісно дуже важливо, але мені хотілось би щоб ряди загиблих більше не поповнювались, бо за саме за це і боролися наші герої».

 

До його слів приєднався командир частини полковник Олександр Хоменко, міський голова Володимир Буряк та вдова Тетяна Завада, яка зазначила: «Бережіть себе, своє життя, кожну хвилину. Бо ви, молоді бійці та досвідчені офіцери – ви захисники нашої країни, ви приклад мужності і ми пишаємося вами, як я, особисто, пишаюсь своїм сином, який йде по стопам свого батька».

 

Після слів гостей та командування частини, право відкрити пам’ятник надалося командиру полку Олександру Хоменку, вдові Тетяні Заваді та її сину. Усі присутні вшанували пам'ять своїх мужніх захисників хвилиною мовчання, а після цього був виконаний військовий салют.

 

Протоієрей Олександрзачитав молебень за вічну пам'ять бійцям та освятив пам’ятний знак свяченою водою. Завершився мітинг покладанням квітів.

 

Анатолій Гололобов