Субота, 19 Жовтень, 2019 - 15:26
20 Гру 2017

Запорізьке підприємство «Мотор Січ» передало Національній гвардії України модернізований вертоліт

 

Сьогодні, 20 грудня, Національна гвардія України отримала модернізований і повністю відремонтований на підприємстві «Мотор Січ» вертоліт.

 

На передачу техніки прибули командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров і президент ПАТ «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв. Вони зустрілися з журналістами у льотно-випробувальному комплексі і провели перший випробувальний політ. Усі присутні мали можливість оглянути відремонтований Мі-2МСБ із запорізьким двигуном АІ-450.

 

«Для нашої структури дуже важливо модернізувати і приводити техніку до сучасних світових вимог, своїх власних функціональних особливостей. Цей вертоліт - святковий подарунок Національній гвардії від вашого величезного колективу», – подякував «Мотор Січ» командувач Нацгвардії Юрій Аллеров.

 

Цей вертоліт військові Нацгвардії зможуть використовувати для навчань, швидкого переміщення для виконання бойових завдань, перевезення пасажирів і вантажів, поранених тощо.

 

«Національна гвардія – це елітні підрозділи, які виконують найважливіші завдання. Сьогодні – велика подія. У цьому вертольоті старі тільки колеса, інше - все нове. Гарантія на нього – 8 років, – розповів журналістам В'ячеслав Богуслаєв, – Наш продукт в три рази дешевший закордонних вертольотів: і за ціною, і за витратами на запчастини і обслуговування. Начальник «Мотор Січі» також поділився, що наступного року буде збільшено кількість поставки модернізованої авіатехніки їхнього підприємства різним силовим структурам (зокрема ВСУ, НГУ і ДСНС).

 

На підприємстві розповіли, що вертоліт Мі-2МСБ – модернізація добре зарекомендованого вже вертольота Мі-2 з установкою сучасних двигунів АІ-450В. Переваги оновленої техніки – зниження витрати палива і підвищення дальності польоту на 30%, збільшення корисного навантаження на 20%, збільшення максимального стелі польоту на 15%, дворазове збільшення міжремонтного ресурсу двигунів.

 

Довідково. «Мотор Січ» – одне з провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, промислових газотурбінних установок. Компанія впроваджує у виробництво сучасні технології, що спираються на найновіші досягнення науки та техніки й унікальні виробничі ресурси. «Мотор Січ» надає широкий спектр послуг у різних областях: від обслуговування та ремонту всієї продукції, що виробляється, до надання транспортних, телекомунікаційних й інших послуг.

 

Прес-служба НГУ