Неділя, 23 Лютого, 2020 - 00:46
25 Чер 2015

Закінчилась перша зміна військово-патріотичного збору-походу (Відео)

Добіг кінця п’ятиденний військово-патріотичний збір-похід “В єдності сила”, організований керівництвом столичної оперативної бригади спільно з Печерським районним у місті Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Завдяки вправним інструкторам, вожатим та цікавій програмі занять і відпочинку військовий табір за короткий проміжок часу став для 30 юнаків та дівчат рідною домівкою, яку їм не хотілось покидати.

 

Переповнені позитивними почуттями діти охоче ділились враженнями з батьками та друзями, хвалились результатами в стрільбі з пневматичної зброї та іншими досягненнями. А чудове виконання юними учасниками походу стройових пісень вкрай розчулило батьків та наставників.

 

В урочистості командир бригади полковник Роман Леонович вручив кожному активному учаснику грамоту, а спонсори заохотили усіх смачними подарунками. Представники громадської організації “Гвардійсько-військове товариство “Редюіт” подарували юнакам і дівчаткам кепки, футболки та пам'ятні значки з логотипом збору-походу “В єдності сила”.

 

Не оминула загальна вдячність і вожатих та військових інструкторів. З подякою організаторам та найкращими побажаннями до учасників заходу звернувся голова Печерської райдержадміністрації в місті Києві Сергій Мартинчук.

 

Діти та їх батьки залишились задоволеними та висловили побажання і в подальшому приймати участь в подібних заходах.

 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=lDtCEMmIZlw

 

підполковник Євген Роженюк, фото автора