Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:46
12 Лип 2015

Захисники Маріуполя повернулися в Одесу

 

Гвардійці, які забезпечували мир на сході України, повернулися до пункту постійної дислокації у повному складі, без втрат та поранень.

 

На протязі двох місяців військовослужбовці військової частини Південного ОТО з честю та відданістю виконували службовий обов’язок на блок-постах у місті Маріуполі.

 

Бійців у черговий раз зустрічали  співслужбовці і члени їх сімей з хлібом та сіллю. Рідні та близькі вітали воїнів з поверненням додому, дякуючи своїм захисникам за спокій та мир у домівках.

 

Після  шикування особового складу командир військової частини полковник Віталій Данько вручив «Посвідчення учасника бойових дій» двадцяти двом гвардійцям за участь у бойових діях під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої країни.  Крім того, сержант Олександр Карлов та молодший сержант Олексій Дроздовський за мужність та відвагу проявлену під час виконання службово-бойових завдань в зоні АТО, були нагороджені орденами «За мужність» 3 ступеню. Також багатьом військовослужбовцям були оголошено подяки та присвоєні чергові й позачергові військові звання.

 

Завдяки нашим захисникам, ми впевнені, що в нашій країні найближчим часом пануватиме мир та спокій.

 

 Тетяна Поліщук, фото Володимир Фарік