Четвер, 4 Червня, 2020 - 06:56
11 Жов 2019

«Захисником України можна бути незалежно від віку та статі, незалежно від професії!» – командувач Нацгвардії України Микола Балан

Сьогодні у Головному управлінні НГУ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. 

 

14 жовтня країна святкує День захисника України, День українського козацтва, день Покрови Божої Матері. Захисником України можна бути незалежно від віку та статі, незалежно від професії! – звернувся під час церемонії командувач Національної гвардії.

 

Генерал-лейтенант Микола Балан привітав усіх присутніх: «Бажаю Вашим сім’ям здоров’я, наснаги! І бажаю кожному з Вас, щоб прийшов такий час, коли будь-який прохожий на вулиці казатиме про людину у формі – це мій товариш, це захисник України, і щоб ваші діти завжди могли сказати - мій батько, моя мама – захисник і я буду захисником України, і щоб Ви могли дожити і сказати – мій син, моя донька – хороші захисники України. Усіх зі святом, найкращі вам побажання! Дякую за службу! Слава Україні!»

 

Військовослужбовці НГУ отримали нагороди, серед яких і медалі від Міжнародної Академії рейтингових технологій і соціології «Золота Фортуна». Урочистості з нагоди Дня захисника України продовжились виступом колективу Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ та дитячих колективів.

 

Прес-служба НГУ