П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 07:05
18 Лют 2020

Захищали Україну на фронті, відстоюватимуть її честь й на Іграх Нескорених 2020 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» під час другого навчального табору відбулося відкрите тренування української національної збірної Ігор Нескорених 2020 (Invictus Games 2020).

 

Цього року під час Invictus Games 2020 Україну представлятимуть 20 ветеранів (минулі роки виступали лише 17). Серед них чотири представники Національної гвардії України: Дмитро Афанасьєв, Сергій Наумов, Родіон Сітдіков та Ігор Галушка.

 

Під час відкритого тренування нескорені демонстрували свої навички з легкої атлетики, веслування на тренажерах, велоспорту, паверліфтингу, плавання та стрільби з лука.

 

Уперше за історію участі українців в Іграх наша команда виступить власною баскетбольною збірною. До її складу ввійшов і колишній гвардієць Родіон Сітдіков. Чоловік вже виступає в таких видах спорту як стрільба з луку, плавання та метання ядра, але зголосився освоїти й нове для себе заняття.

 

«Чесно кажучи, командні ігри – це найкращий шлях реабілітації. Якщо в індивідуальних заліках ти переборюєш самого себе, то тут відчувається, що ти частина чогось цілого. Це неабияк заряджає. Усі перешкоди пліч-о-пліч з побратимами долаються у рази легше», – одразу після баскетбольного матчу ділиться враженнями ветеран.

 

І хоча спеціальні візки для гри в баскетбол українська збірна отримала лише декілька днів тому від американських партнерів, останні зазначають, що результати вже перевершили очікування.

 

Після зборів учасники продовжать індивідуальні тренування за місцем проживання відповідно до індивідуально розробленого плану.

 

Проте, за словами ветеранів, усі як один завжди чекають навчально-тренувальних таборів. Адже саме у цей час вони налаштовуються на командну роботу, діляться уже здобутими досягненнями та з допомогою тренерів національної збірної покращують їх.

 

Попереду у нескорених ще один такий навчально-тренувальний табір і власне виступ на Іграх 9-16 травня, що відбудуться у Гаазі, Нідерланди.

 

Пресслужба НГУ