Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:09

Поділитися

06 Січ 2017

Загиблому солдату Нацгвардії в рідному селищі Сартана відкрили меморіальну дошку

 

5 січня в селищі Сартана, що під Маріуполем, відбувся мітинг присвячений відкриттю меморіальної дошки військовослужбовцю Національної гвардії України Сергію Бабічеву,  який трагічно загинув 2 роки тому.

 

Захід відбувся біля будівлі Маріупольського державного аграрного ліцею, де після закінчення школи навчався Сергій Бабічев. Пам’ятний знак було встановлено на фасаді ліцею.

 

Вшанувати пам'ять воїна зібралися родичі, друзі, знайомі та  односельчани загиблого, гвардійці військової частини 3057, громади Маріуполя та Сартани, представники військово-цивільного співробітництва Збройних Сил України.

 

Серед присутніх також був товариш Сергія, з яким він проходив строкову службу, сержант Владислав Лукьянов: «Молодший сержант Сергій Бабічев відрізнявся сміливістю і патріотизмом. З початком бойових дій на Донбасі, хлопець став на захист свого селища, Маріуполя і цілісності України. Та два роки тому, 5 січня, в наслідок ДТП, разом з 12-ма бойовими побратимами трагічно обірвалося його життя, під час виконання своїх службових обов’язків. Хочеться вірити, що він загинув не дарма! Він загинув за те, щоб Україна стала по-справжньому могутньою, успішною європейською країною, щоб мільйони людей і далі могли спокійно виховувати своїх дітей в мирі та спокої».

 

Указом Президента України за проявлені мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій Присязі та незламність духу Сергій Бабічев нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня та пам'ятною медаллю «Захисник Вітчизни» – посмертно.

 

солдат Ольга Сєнкова