Середа, 3 Червня, 2020 - 19:38
04 Сер 2015

За підозрою у скоєнні злочину чернігівські Нацгвардійці затримали місцевого мешканця

 

Військовослужбовці чернігівського батальйону Нацгвардії у складі начальника військового наряду старшого солдата за контрактом Дмитра Штефана та патрульного солдата строкової служби Віктора Колесникова під час несення служби з охорони громадського порядку в Деснянському районі міста по вулиці Рокосовського затримали громадянина, у якого вилучили паперовий згорток з речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження.

Підозру військовослужбовців викликав громадянин, який помітно нервувався, постійно озирався по сторонам, а при наближенні військового наряду став швидко віддалятись.

Наздогнавши невідомого начальник військового наряду старший солдат за контрактом Дмитро Штефан відрекомендувався та запропонував чоловікові надати документи на підтвердження його особи, чим викликав ще більшу знервованість.

Після проведення поверхневого огляду у затриманого правоохоронці виявили паперовий згорток, у якому знаходилась речовина сіро-зеленого кольору рослинного походження, схожа на каннабіс.

Після чого нарядом було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу міліції для передачі затриманого. В присутності свідків у затриманого було вилучено паперовий згорток з речовиною приблизною вагою 5 грамів. Як з’ясувалося, раніше затриманий вже притягався до адміністративної відповідальності, і судячи з усього відповідних висновків не зробив. Вилучену речовину рослинного походження відправлено на експертизу і подальша доля затриманого залежить від висновків експертизи.

Пильних гвардійців за зразкове виконання службових обов’язків чекає заслужене заохочення від командування частини.

 

майор Роман Герасіменко