Середа, 17 Липень, 2019 - 06:17

Поділитися

04 Вер 2018

За крок до мрії! Нацгвардієць В’ячеслав Єфремов готується до фінального бігового марафону

В останні вихідні літа Одеса приймала вже третій за рахунком міжнародний біговий напівмарафон під назвою «3rd Odesa Half Marathon», який став одним із самих масових регіональних подій.

 

В рамках підготовки до повного марафону «Wizz Air Kyiv City Marathon», що проходитиме в місті Києві, юрист 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку Національної гвардії України старший лейтенант юстиції В’ячеслав Єфремов підкорював бігову дистанцію.

 

«Темп у мене був відносно не швидкий, я біг досить помірно. Погода порадувала, зранку було дуже комфортно бігти. Хоча траса не досить рівна, але все чудово, організація змагань на дуже високому рівні. Це був лише третій старт перед основним забігом, тому поки тільки набираю форму для здійснення своєї мрії – участь і перемога у Київському повному марафоні», - зазначив у своєму коментарі В’ячеслав.

 

Нагадаємо, що В’ячеслав Єфремов вже не вперше бере участь в бігових змаганнях. Востаннє, в травні місяці цього року він пробіг напівмарафонську дистанцію 21.0975 км. в місті Дніпро, показавши при цьому досить непоганий результат.

 

Хочеться побажати нашому гвардійцю-спортсмену терпіння, наснаги, впевненості, витримки, здійснення мрій та яскравих переможних фінішів.

 

Михайло Кондира