Субота, 11 Липня, 2020 - 17:06
12 Чер 2019

З початку 2019 гвардійці з угруповання ООС «Північ» затримали 51 особу

Щоденно, гвардійці з угруповання НГУ в ОТУ «Північ» виконують службово-бойові завдання на стаціонарних блокпостах.

 

Їх обов’язок – це контроль переміщення цивільних осіб з тимчасово окупованої території на підконтрольну. Гвардійці перевіряють документи, транспортні засоби та звіряють інформацію з розшуковою базою. Загалом, з початку 2019-го бійцями Національної гвардії було здійснено 51 затримання. 21 затримання з яких – за вчинення адміністративних правопорушень.

 

9 червня близько 14 години бійці 3 бригади оперативного призначення, що виконують завдання в операції Об’єднаних сил, при перевірці документів водія легкового автомобіля виявили, що чоловік не має ані прав керування, ані технічного паспорта на дане авто. Поліцейськими складена постанова.

 

За підозрою у скоєнні злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України гвардійці затримали 30 громадян, що підозрюються в участі у діяльності незаконних збройних формувань. Так, 8 червня військовослужбовці затримали жінку, що значиться у розшуку.

 

Під час перевірки документів на блокпості розташованому поблизу селища Городище Луганської області гвардійці помітили підозрілу жінку. Перевіривши її документи, було встановлено, що 54-річна мешканка м. Первомайськ Луганської області значиться в розшуковій базі як особа, причетна до незаконних збройних формувань і підлягає затриманню. Підозрювану передали співробітникам Національної поліції.

 

Прес-служба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»