Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:28

Поділитися

20 Бер 2017

З офіцерами-магістрами Академії Нацгвардії провели контрольні заняття

 

Під час контрольно-перевірочних занять, представники кафедри службово-бойового застосування військових частин, провели з офіцерами магістратури денної форми навчання практичні заняття в польових умовах.

 

На базі навчального центру Національної Академії Нацгвардії в рамках планового заняття з офіцерами було відпрацьовано питання алгоритму роботи командира військової частини в ході виконання заходів щодо прикриття державного кордону.

 

Заняття були організовані в польових умовах  і максимально наближених до бойових. Офіцери-магістри практикувалися навичкам з питань орієнтування на місцевості, доповіді замислу старшому начальнику на бій, уточнили бойове завдання підрозділу, який займає оборону на напрямку зосередження основних зусиль та  визначили положення і найімовірніші напрямки наступу противника.

 

Сьогодні, головна мета діяльності кафедри – підготувати офіцера оперативно-тактичного рівня, який здатний грамотно планувати бойові дії в різних умовах обстановки. Поєднання теорії та практики навчання дає змогу значно підвищити рівень підготовки слухачів.

 

«Наша головна задача сьогодні – надати офіцерам практичні навички. Враховуючи отриманий нашими викладачами досвід в зоні проведення АТО, ми приділяємо максимум зусиль, щоб наші офіцери були справжніми професіоналами», - зазначив доцент кафедри службово-бойового застосування військових частин Юрій Кашкаров.

 

Прес-служба НА НГУ