Середа, 8 Липня, 2020 - 17:23
22 Лис 2019

З медичної реабілітації в Болгарії повернулися 4 гвардійці

 

Сьогодні 9 українських бійців повернулися з реабілітації з Болгарії. Серед бійців, які проходили двотижневу медичну допомогу – 4 спецпризначенці з Національної гвардії та 5 воїнів зі Збройних Сил України.

 

Усі вони  учасниками бойових дій та отримали поранення в зоні ООС.

 

Під час реабілітаційного періоду їхнє лікування було акцентоване на проблеми з периферійною нервовою системою, з наслідками переломів та больових синдромів.

 

Окрім них, останнім часом проходили курс реабілітації: 14 бійців — в Грузії, 2 — в Польщі, 3 — в Латвії та перед цим ще 5 — в Болгарії.

 

Додамо, що на закордонну реабілітацію направляються військовослужбовці з травмами периферичної нервової системи, опорно-рухового апарату (наслідки вогнепальних переломів кісток, пошкодження нервових сплетінь і нервових стволів, контрактури, больові синдроми) тощо.

 

Відповідно до Імплементаційної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО на 2019 рік про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації запроваджується Проект медичної реабілітації в Болгарії поранених українських військовослужбовців, які проходять дійсну військову службу та звільнених у запас.

 

Пресслужба НГУ