Вівторок, 25 Вересень, 2018 - 00:26

Поділитися

18 Чер 2017

З Днем медика тернопільських гвардійців привітав очільник обласної адміністрації

Працівників медичної служби другого батальйону другої Галицької бригади Національної гвардії України напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, привітав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

 

Поруч із гвардійцями за круглим столом сиділи і представники інших силових структур, зокрема, медичні працівники Збройних сил України.

 

На адресу медиків лунали щирі вітання та слова подяки, адже майже кожен з них рятував життя у зоні проведення антитерористичної операції і сьогодні стоїть на варті здоров’я та безпеки військовослужбовців, з якими пліч-о-пліч проходить службу.

 

«Військові медики є гордістю для Тернопільської області. Мені приємно, що понад 60 медиків нашого краю продовжують служити та займають активну громадянську позицію. Тому я щиро вдячний від імені обласної державної адміністрації за ту працю, яку вони щоденно виконують, допомагаючи нашим солдатам на Сході України», – зазначив Степан Барна.

 

Очільник області подарував усім присутнім медикам квіти, цінні подарунки. Двоє Галицьких гвардійців отримали відзнаки «За службу Україні» та подяки.

 

молодший сержант Аліна Новікова,

фото Тернопільська ОДА