Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:56
13 Лип 2015

З честю виконане завдання

 

 

Вихідні Миколаївщина вітала з поверненням захисників до рідних домівок. Більше трьохсот військовослужбовців військової частини 3039 Національної гвардії України повернулись з службово-бойового завдання із зони проведення антитерористичної операції.

 

Два довгих місяці гвардійці стояли на сторожі правопорядку на блокпостах міста Маріуполь і ось нарешті під ногами рідна земля.

 

Цього разу своїх захисників прийшло зустрічати як ніколи багато родичів та друзів. Як тільки військова колона перетнула межі військової частини – залунали бурхливі оплески та привітання. Під звуки оркестру, особовий склад стройовим кроком урочисто пройшов по головній алеї частини.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки командира частини підполковник Сергій Вакуленко привітав військовослужбовців з поверненням та за високий рівень несення бойової служби. За період службово-бойового завдання особовий склад військової частини витримав усі випробування військової служби та у повному обсязі повернувся до місця постійної дислокації.

 

За зразкове виконання службових обов’язків із захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції, високий професіоналізм та майстерність, відданість справі зміцнення законності та правопорядку, військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами, позачерговими військовими званнями та подяками.

 

Після офіційної частини привітання, військовослужбовці здали особисту зброю та спецзасоби та вирушили на законні 10 діб відпустки одразу після якої вони знов повернуться до несення служби з охорони громадського порядку Миколаївщини.

 

Андрій Грінгауз