Понеділок, 17 Червень, 2019 - 04:03

Поділитися

19 Гру 2018

Южноукраїнські гвардійці привітали дітей з Днем святого Миколая

Гвардійці військової частини 3044 Національної гвардії України з охорони та оборони Южно-Української АЕС привітали діток підшефного навчального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» з Днем Святого Миколая.

 

Вже доброю традицією стало надання підтримки та допомоги підшефним закладам частини. В цьому році військовослужбовці з радістю відгукнулися на запрошення та прийняли участь у святкуванні.

 

Вихованці своїми зворушливими виступами, яскравими костюмами та декораціями, непідкупними дитячими емоціями змогли створити для своїх гостей справжнє свято. Нацгвардійці в свою чергу не прийшли з пустими руками, передавши дітям від усього особового складу частини сучасний ноутбук, який діти зможуть використовувати для організації дозвілля.

 

Директор закладу Ярослава Мельник висловила надію на подальшу тісну співпрацю з частиною та щиро подякувала гвардійцям за те, що вони ніколи не залишаються осторонь дитячих проблем і завжди готові надати найрізноманітнішу допомогу.

 

підполковник Ігор Моспан

Фото Артем Братчик