П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 02:58

Поділитися

08 Лис 2018

Ймовірних осіб, що пограбували гаражний кооператив, гвардійці затримали вже наступного дня

 

Пильність та порядність мешканця Ужгорода допомогла працівникам поліції та військовослужбовцям 4 батальйону 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України затримати осіб, які викрали у гаражному кооперативі автозапчастини на суму 5000 гривень.

 

Під час автопатрулювання до правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що має запис з камер спостереження, на якому чітко видно номерні знаки та автомобіль, на якому могли приїхати особи, що здійснили пограбування. Чоловік надав відеозапис, на якому був зафіксований автомобіль марки RenoLaguna, номерні знаки теж були чітко видно. Правоохоронці вирішили не гаяти часу і швидко відшукали дану автівку на одній з вулиць Ужгорода.

 

Працівники поліції та гвардійці побачили, як до даного автомобіля підійшов чоловік та сів до нього. Правоохоронці вирішили усно опитати підозрювану особу. Останній одразу почав плутатись в показах та не надав чіткої відповіді про своє місцезнаходження під час здійснення пограбування. Чоловік був направлений до відділку поліції. Триває слідство.

 

молодший лейтенант Аліна Новікова