Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:42

Поділитися

06 Гру 2018

Як втілювати принципи командування та управління підрозділами в гвардії – за порадами канадських військових

Сьогодні, 6 грудня, під час навчального збору з керівним складом військових частин та підрозділів Національної гвардії України у Головному управлінні НГУ бригадний генерал Збройних Сил Канади К.Р. Кінг виступив з доповіддю щодо принципів командування та управління силовими підрозділами за стандартами НАТО. Канадський генерал озвучив основи, які забезпечують спільні дії силовиків у спеціальних військових операціях НАТО. Цим, за його словами, це середовище структури, намір дії та повноваження  всіх членів операції.

 

«Ми маємо розуміти, що будь-яке військове управління спрямоване на ефективне урегулювання нестабільної ситуації, яка є природною для військових операцій», – сказав Кінг. Він відмітив, що система командування та управління – це, перш за все, делегування повноважень. Командири мають діяти, проявляючи власну ініціативу, погоджену з вищими командирами.

 

У підборі та підготовці командирів важливо, щоб вони були освіченими, уявляли ситуацію в широкому масштабі, мали творчий підхід, вміли працювати в команді.

 

«Система управління НАТО має на меті досягти гнучкості для проявлення ініціативи та єдності, щоб розуміти спільний намір», – продовжив канадський генерал.

 

Наостанок він додав, що побудова  довіри в колективі дає можливість обмінюватись ідеями та досягати спільної мови. Для цього командири повинні знати один одного, стримано реагувати на помилки, адже визнання того, що вони можуть бути і швидке реагування на них – знижує ризики та їх потенційні наслідки.

 

 Прес-служба НГУ