П'ятниця, 14 Грудень, 2018 - 09:56

Поділитися

11 Лип 2018

Як відбувалася юнацька Гра «Сокіл» («Джура») «під крилом» гвардії під Києвом (ВІДЕО)

 

Учасники змагаються на території Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, інструкторами та наставниками 250- ти джурівців зі всієї України стали бійці НГУ.

 

Заступник командувача Нацгвардії по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар на відкритті зазначив:

«Ще з 2014 року гвардія долучилася до військово-патріотичного виховання молоді, і сьогодні в кожному з джурівців ми бачимо не тільки майбутніх керівників етапів «Сокола», а й майбутніх гвардійців в тому числі. Наші навчальні заклади готові враховувати результати цієї гри для подальшого навчання в Академії НГУ», - запевнив він.

 

Гвардійці були зі школярами на всіх етапах «Сокола»: слідкували за виконанням вправ, давали військові поради та підтримували наснагу гравців. Хлопці та дівчата відпрацьовували прийоми тактичних дій у складі підрозділів, проходили смугу психологічної готовності та згуртованості команд, а наостанок - виконання практичних вправ стрільб із автомата на військовому стрільбищі.

 

Тетяна Іванова, начальник відділення професійно-психологічної підготовки та реабілітації НГУ сьогоднішній захід назвала ритуалом, переходом юнаків та дівчат у доросле життя, де кожен українець має захищати державу і додала: «Джура- це учень характерника, людини з надзвичайними здібностями, які захищали у минулому нашу державу».

 

Одним із учасників став учень Київської гімназії, Артем, який склавши автомат за 12 секунд, сказав: «Я вважаю, що головне брати участь в цій грі й розуміти, що ти робиш і для чого. Патріотизм і військова підготовка для тих, хто любить Україну».

 

Діти учасники гри раді, що їхній рух підтримують професійні військові, як кажуть самі: «Ми наступники гвардійців, ми не підведемо»!

 

Гра «Сокіл» («Джура») має на меті виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовку молоді до творчої праці, до військової служби та захисту Батьківщини, формування і виховання у молоді високих морально-психологічних якостей, мужності, сміливості, рішучості.

 

Увага приділяється фізичному й духовному вихованню української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, вшануванню геройського чину всіх борців за незалежність Української держави, формуванню у молоді засад здорового способу життя, популяризації серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції.

 

Прес-служба НГУ

Фото Андрія Некрасова