Неділя, 23 Лютого, 2020 - 11:51
02 Гру 2019

Як світовий чемпіон обрав поле бою замість спортивного майданчику

Замість спортивної форми й кросівок на ньому тепер однострій та армійські берці. Професійний спортсмен, що захищав честь країни у юнацькій збірній нині боронить Батьківщину з автоматом у руках.

 

23 річний гвардієць Антон Бабічев народився та виріс на Харківщині. У юнацтві хлопець захопився гирьовим спортом.

 

«Просто прийшов с другом в «качалку», щоб трохи покращити свою фізичну форму», - розповідає Антон – «але пізніше захопився гирьовим спортом».

 

Вже через 2 роки наполегливих тренувань, Антон вперше захищав жовто-сині кольори на світовому рівні в Словенії, де хлопцю вдалося здобути золото.

 

Настав час і юнак вирішив для себе, що не тільки спортом треба славити свою країну, а й боронити її кордони. Восени 2017 року Антон підписав контракт та пішов служити до лав Національної гвардії України.

 

«Спершу ти аналізуєш, що відбувається довкола, і шукаєш можливості, завдяки яким ти особисто можеш вплинути на події і щось змінити. Я не зміг дивитись на те все і сидіти склавши руки. Я ж хлопець здоровий. Тому вирішив, що настав і мій час боронити рідну Неньку», - поділився гвардієць.

 

Вдруге Антон Бабічев вирушив на світовий чемпіонат, який у 2017 році проходив у Сеулі, вже будучи гвардійцем. Тоді йому також пощастило посісти призове місце – цього разу хлопець виборов срібло серед юніорів.

 

І навіть зараз, виконуючи службово-бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, боєць не покинув займатися спортом. Він власноруч змайстрував аматорський спортмайданчик, облаштувавши його з того, що було під руками.

 

«Неможливо бути професійним бійцем без хорошої фізичної підготовки. Особливо тут, в ООС ти розуміє, що бути сильним та витривалим неабияк важливо», - наголошує нацгвардієць.

 

Головне, на думку бійця, – це бажання самовдосконалюватися та використовувати вільний час із користю.

 

Разом ми сильні! Слава Україні!

Пресслужба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»