Середа, 8 Липня, 2020 - 18:20
02 Січ 2019

Як гвардійці підтримують українських моряків флешмобом з військових частин

 

Уже майже тиждень по всій Україні тривають флешмоби з підтримки українських моряків. У свою чергу гвардійці організували акцію-підтримку побратимів зі Збройних Сил України та захоплених у полон українських моряків. У рамках флешмобу першими близько трьохсот нацгвардійців з Навчального центру НГУ в Золочеві сформували «живу» фігуру катера і передали військове вітання соратникам.

 

«Це найменше, що ми можемо зробити, аби підтримати наших побратимів, бо навіть в новорічні свята пам'ятаємо про них. Весь колектив Навчального центру щиро бажає швидкого повернення наших моряків до своїх домівок»,- розповів начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

 

Флешмоби на підтримку українського війська та військових моряків проводять різні організації і в Україні та за її межами – усі в своїй особливій манері. Гвардійці проводитимуть їх у ці святкові дні майже по всій Україні.

 

Відео заходу в мережі фейсбук за 3 дні набрало понад 125 000 переглядів. Інші військові частини Національної гвардії захотіли підтримати акцію і пройшла ціла хвиля смартмобів.

 

Прес-служба НГУ

Фото з військових частин