П'ятниця, 29 Травня, 2020 - 04:32
23 Кві 2015

Як американські військові США тренують українців

Американські військові, а саме 173-я повітряно-десантна бригада опублікувала фотографії, як проходить тренувальний процес з українськими військовослужбовцями на полігоні в Яворові.

 

Нагадаємо, що десантники 173-ї бригади США вже прибули до України для проведення тривалих спільних навчань-тренінгів для підрозділів Національної гвардії України та українських військових. До України прибуло 300 військовослужбовців цього підрозділу, які вже почали тренувати бійців Національної гвардії України.

 

За словами глави МВС України, тренінги проходитимуть за участю 900 бійців Нацгвардії - три потоки по 300 гвардійців тривалістю по 8 тижнів кожен, а потім спільні навчання

 

За словами глави МВС України, в навчаннях братимуть участь такі підрозділи Нацгвардії, як "Азов", батальйон ім. Кульчицького, "Ягуар", "Омега" та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці.

 

Крім того, на території України в 2015 році передбачено проведення низки українсько-американських навчань: "Фіарлес Гардіан-2015", "Сі Бриз-2015" і "Сейбер Гардіан/Репід Трайдент-2015".

 

Прес-служба НГУ