Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:58

Поділитися

15 Чер 2015

Вихованці кавалера ордену «За мужність» ІІІ ступеню Сергія Сідоріна склали військову присягу

Відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги військовослужбовцями 9 навчальної роти першої оперативної бригади Національної гвардії України.

 

Юнаки, які поповнили ряди нацгвардійців Північного ОТО виконуватимуть відповідальні завдання з охорони важливих Державних об’єктів  та прийматимуть участь в охороні громадського порядку у місті Києві та Київській області - урочисто присягли українському народові.

 

Почесні гості, серед яких були: представники духовенства, органів державної влади міста Києва та Київської області, ветерани військової служби привітали військовослужбовців зі знаменною подією.

 

Звертаючись до присутніх командир  навчальної роти, учасник бойових дій на сході країни, кавалер ордену «За мужність» 3 ступеню капітан Сергій Сідорін пообіцяв, що його вихованці з честю будуть носити почесне звання військовослужбовця  першої оперативної бригади Національної гвардії України та виконуватимуть на високому рівні службово-бойові завдання.

 

Після урочистого складання Військової присяги новоспечені гвардійці продемонстрували батькам, рідним та гостям заходу свої навички та вміння, які здобули на навчальних зборах. З захопленням батьки та малеча спостерігали за виконанням бійцями прийомів рукопашного бою.

 

По завершенню заходу до батьків звернувся командир частини -Володимир Мусієнко, який поздоровив їх зі знаменною подією і пообіцяв створити гідні умови для несення служби їх синів, нагородивши почесними грамотами батьків військовослужбовців, які показали на зборах кращі результати у навчанні.

 

майор Роман Герасіменко, фото майора Олександра Щура