Неділя, 28 Травень, 2017 - 19:26

Поділитися

17 Лют 2017

Вихованці дитячого садка передали обереги для захисників України

 

Колектив, батьки та вихованці столичного дошкільного навчального закладу МВС України «Казка» №2/124 виступили з ініціативою підтримки бійців батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, які зараз виконують службово-бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

 

У межах цього заходу військовослужбовцям передано дитячі малюнки, листи, теплі речі, продукти харчування та солодощі власного виробництва.

 

Бійці батальйону висловили щиру подяку за проявлені з боку дітей увагу, теплоту, любов та запевнили, що й надалі з честю та гідністю будуть боронити рідну країну, мир та спокій її громадян.

 

На згадку про цю зустріч гвардійці вручили вихованцям дитячого садка прапор з підписами особового складу, який знаходиться на передовій.

 

Дитячі малюнки та листи піднімуть бойовий дух наших захисників, втішать і нагадають про рідну домівку, де їх чекають рідні. Вони стануть для воїнів справжніми оберегами, подарують впевненість у власних силах і перемозі.

 

ВІК Північного ОТО НГУ,

фото з військової частини