Середа, 19 Червень, 2019 - 08:45

Поділитися

11 Жов 2018

«Ви подарували надію на мир», - воїнів ООС вітали до Дня Захисника України

Вояків, які виборюють незалежність та територіальну цілісність України, привітали у Краматорську. Нагороди та цінні подарунки отримали представники Збройних сил, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, а також інших силових та правоохоронних структур.

 

На заході багато говорили про мужніх жінок та чоловіків, які боронять наш край від російської агресії. Це в їхніх руках надія на те, що мир повернеться на багатостраждальні землі Донбасу. Власне тому, до Дня Захисника України буде відзначено понад 3000 військовослужбовців, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил. І це йдеться лише про нагороди командувача ООС.

 

«В ході операції Об’єднаних сил ми зупинили повзучу гібридну експансію ворога. На деяких ділянках ми повернули контроль над територіями, які входять до зони нашої відповідальності. Завдяки зусиллям стабілізаційних сил з початку проведення операції нам вдалося підтримувати повний контроль на лінії зіткнення. Ви подарували надію на мир», – заявив командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він підкреслив, що ці зусилля не даються легкою ціною, адже в районі проведення ООС загинуло 124 військовослужбовця.

 

Серед нагороджених було відзначено внесок вояків Національної гвардії України. Зокрема, відзнаку командувача операції Об’єднаних сил «Козацький хрест» отримали старші лейтенанти Вадим Соловей та Максим Вюновський.

 

«Колись я служив у військовій частині 3035, потім перевівся до в/ч 3017. Брав участь в АТО, зараз залучений до операції Об’єднаних сил. Я вже не веду рахунок ротаціям на Донбас. Загалом вже два роки буде. Останнє, що ми такого корисного зробили, так це – облаштування блокпоста на Луганщині, можна сказати за євростандартами. Командувач НГУ прилітав дивитись, і йому дуже сподобалося», – поділився заступник командира мінометної батареї по роботі з особовим складом в/ч 3017 старший лейтенант Максим Вюновський. Для нього ця війна – особиста справа, адже він родом з шахтарського міста Вугледар, розташованого неподалік від лінії зіткнення.

 

Також цього дня на бійців операції Об’єднаних сил чекав творчий подарунок. Піснями воїнів вітали артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Сергій Молотков,

фото автора