Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:05
13 Лип 2015

Вшановуючи пам′ять загиблих бійців Національної гвардії

 

13 липня т.в.о. командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Кривенко вручив дочці капітана Степана Криворучека нагороду - орден ,,За мужність’’ ІІІ ступеня. Цю відзнаку Степану  Гавриловичу, на жаль, було присвоєно посмертно.

 

Мужній офіцер брав активну участь у виконанні службово-бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Капітан Криворученко завжди відповідально ставився до виконання службових обов’язків, неодноразово залучався до виконання бойових завдань по знешкодженню живої сили та військової техніки противника на передових позиціях та в тилу противника. Він вмів прийняти правильне рішення, а інтереси служби часто ставив навіть вище особистих.

 

5 лютого 2015 року поблизу населеного пункту Дзержинське Донецької області під час виконання бойового завдання його підрозділ потрапив у засідку. Під час бою капітан Криворученко, прикриваючи вогнем своїх товаришів, надав їм змогу вийти з оточення, але сам отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям.

 

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в зміцненні законності та правопорядку, відданість Військовій присязі та Українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм у складних умовах загрози життю та здоров’ю капітан Криворученко Степан Гаврилович Указом Президента України №176/2015 був нагороджений орденом ,,За мужність’’ ІІІ ступеня (посмертно).

 

Нагадаємо, що 8 липня в Національній гвардії України відбулися заходи щодо вручення державних нагород рідним загиблих під час виконання службових обов'язків військовослужбовців.

 

Щоб вшанувати пам′ять бійців тоді до Києва з різних регіонів України приїжджали їхні найближчі родичі – батьки, матері, брати, сестри, дружини і діти.

 

Згідно з Указом Президента України 72 військовослужбовці Національної гвардії України посмертно нагороджені державними нагородами України.

 

Прес служба НГУ