Понеділок, 1 Червня, 2020 - 04:51
18 Кві 2015

Вони з честю виконали свій військовий обов’язок

У Хмельницькій частині Національної гвардії України, відбулися урочисті заходи, присвячені звільненню в запас військовослужбовців, які відслужили встановлений термін строкової служби.

 

Нелегка доля випала на їх плечі за період служби, крім всіх повсякденних завдань, що виконує військова частина їм довелось виконувати бойові завдання під час проведення антитерористичної операції в східних регіонах нашої держави. У зв’язку із веденням особливого періоду та збільшення строків строкової служби військовослужбовці відслужили півтора, а дехто і два роки. За період служби кожен з них пройшов школу справжнього чоловіка, здолавши безліч випробувань, подекуди ризикуючи власним здоров’ям і життям здобув безцінний досвід та став справжнім професіоналом, гідним захисником Батьківщини.

 

Зі слів подяки розпочав урочистості командир військової частини підполковник Олексій Мельник: «Товариші солдати. Дякую вам за сумлінну службу, небайдужість та чесне відношення до проходження військової служби. Ви пройшли шлях від молодого солдата до досвідченого військовослужбовця Національної гвардії України та показали приклад самовідданого служіння своїй Батьківщині, захисту Конституційних прав і свобод громадян, завоювали високий авторитет та повагу серед товаришів по службі. Кожен з вас відповідально віднісся до виконання Військової присяги. Бажаю вам, щоб досвід та знання здобуті за період служби в нашій військовій сім’ї, стали вам у пригоді. Успіхів та наснаги вам!».

 

Логічним продовженням заходу стало заохочення особового складу, що звільнявся. Підполковник Олексій Мельник особисто кожному військовослужбовцю потиснув руку та нагородив подяками, грамотами талистами-подяки батькам, за сумлінне виконання військового обов’язку у Національній гвардії України по захисту української держави, її свободи, незалежності та правопорядку, за старанність та розумну ініціативу.

 

В свою чергу військовослужбовці подякували командуванню частини за батьківську турботу та знання, які вони отримали під час служби у військовій частині.

 

Попрощавшись зі стінами військової частини, офіцерами та товаришами по службі, усі військовослужбовці із радістю на обличчі та смутком у душі, роз’їхались по домівках у різні куточки України.

 

майор Ігор Муляр

фото старшого лейтенанта Ігоря Леськова