Субота, 11 Липня, 2020 - 17:19
05 Жов 2017

Внаслідок ДТП під Києвом загинув 25-річний гвардієць Єгор Дерев’янко

 

Трагедія, що сталась вранці 5 жовтня поблизу Києва забрала життя 25-річного солдата строкової служби Національної гвардії України Єгора Дерев’янка.

 

Молодий гвардієць був родом з Луганської області. Мріючи про цілісність України, пішов на строкову службу у травні 2017 року до лав Національної гвардії України.

 

Завдяки гарним здібностям до стрільби був призначений на посаду снайпера 2 взводу роти оперативного призначення на бронеавтомобілях. За словами його товариша, батько пишався вибором свого сина, підтримував його побажання служити на благо своєї Батьківщини.

 

Командир роти розповів, що Єгор завжди був прикладом для своїх товаришів по службі, вимогливий до себе, щирий та патріотично вихований. Займався спортом та завжди був готовий виконувати свої службові обов’язки.

 

«Разом з Єгором ми разом були призвані до військової частини 3027. Потрапили в одну роту та взвод. Все було весело і цікаво, нам подобалося нести службу. Буквально вчора ми розмовляли про те, що він хоче залишитися служити за контрактом. Несподівано сьогодні вранці, повернувшись із зарядки, я дізнався що Єгора з нами немає. Це була надзвичайно весела та оптимістична людина, енергія якого била ключем»,- розповідає про загиблого товариша водій санітарно-медичного пункту солдат В’ячеслав Христюк.

 

На жаль, життя молодого військовослужбовця обірвалось у четвер вранці під час виїзду військової колони військової частини 3027 на місця несення служби з охорони громадського порядку. За випадком долі, Єгор сидів на місці куди прийшовся фатальний удар.

 

Попри те, що дорогу перекрила машина служби безпеки дорожнього руху НГУ з увімкненими проблисковими маячками та те, що військова колона  рухалася у дозволеному напрямку, автобус громадського транспорту, не знижуючи швидкість, протаранив третій у колоні службовий автобус, у якому знаходились військовослужбовці НГУ.

 

Командування та весь особовий склад Національної гвардії України висловлюють щирі співчуття рідним та близьким!

 

Прес-служба НГУ