Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:15

Поділитися

17 Січ 2019

Власники соціальних карток учасника АТО отримали квартири за програмою ГО «Українці-разом»

 

Відтепер учасники АТО мають можливість отримати квартири за програмою «Соціальна картка учасника АТО «Українці Разом!» від  ТОВ «Виробниче підприємство «ПОБУДРЕМБУДМАТЕРІАЛИ». Одним із трьох власників днями став гвардієць – воїн Першого батальйону оперативного призначення молодший лейтенант Володимир Пастушок .

 

«Це є реальним прикладом для інших будівельних компаній, які добровільно бажають допомогти тим сім’ям воїнів АТО, які цього потребують і долучитися до нашої ефективної всеукраїнської програми»,­ – запевнив голова Правління ГС "Всеукраїнське Об'єднання учасників  АТО "Українці-разом!"  Руслан Руденко.

Додавши, що програма є однією з багатьох вже реалізованих успішних проектів Всеукраїнського об’єднання учасників АТО "Українці-разом!" ,  які користуються великою підтримкою соціально-відповідального бізнесу та населення України без залучення жодних державних коштів.

 

Основні критерії, за якими члени спілки “Українці Разом!” отримали  чи будуть отримувати житло в майбутньому:

1. Учасник бойових дій має отримати свою іменну соціальну картку учасника АТО “Українці Разом!”;

 2. Учасник бойових дій, який отримав поранення;

3. Сім’я учасника бойових має дітей та не має власного житла.

 

У організації запевняють, що по мірі своїх можливостей та повноважень добровільно кожен бажаючий підприємець чи бізнес має можливість долучитися до програми та надавати пільги (знижки) на свої товари чи послуги за посиланням https://kartka.ukrazom.org/newpartner , а кожен учасник бойових дій або члени сімей загиблих героїв мають можливість безкоштовно отримати свою іменну соціальну картку учасника АТО “Українці Разом!” на офіційному сайті Громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО "Українці-разом" за посиланням http://ukrazom.org/ .

 

Довідка: Соціальна картка учасника АТО “Українці Разом!” – це унікальна наймасштабніша в Україні недержавна програма соціально-правового захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей. На сьогодні власниками соціальних карток вже є більше 160 тисяч захисників України з посвідченням УБД (а це практично кожен другий учасник бойових дій в Україні) та більше тисячі сімей загиблих героїв у цій війні.

 

У 2017 році Національна гвардія України разом з іншими силовими відомствами, громадськими об’єднаннями та комерційними організаціями підписали меморандум про співпрацю з всеукраїнською громадською спілкою  “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”.

 

Учасники, які підписали Меморандум, співпрацюють у сфері медичної і психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО.

 

Власники соціальної картки, якими можуть бути лише учасники АТО, або у разі загибелі члени їх родин, мають право на безкоштовну правову підтримку та юридичні консультації; безкоштовне обстеження та надання медичних послуг; психологічну підтримку; знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах; освітні, оздоровчі та розважальні програми.

 

 

За матеріалом медіа-порталу "Українці-разом"