Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:45

Поділитися

17 Гру 2018

Військовослужбовці Національної гвардії України стали призерами Кубку світу з боротьби самбо

У змаганнях за програмою ІІІ Кубку Європи з боротьби самбо у Мадриді представники спортивного клубу Національної гвардії України здобули 6 медалей – 3 срібні та 3 бронзові.

Срібними призерами стали: сержант Дмитро Євдошенко у ваговій категорії до 68 кг, старший сержант Артур Саркисян у ваговій категорії до 74 кг та молодший сержант Дмитро Стеценко у ваговій категорії до 82 кг.

«Бронзу» виборов старший сержант Дмитро Бабійчук у ваговій категорії до 74 кг. Ще дві медалі додали до своїх срібних, але вже бронзові: сержант Дмитро Євдошенко та старший сержант Артур Саркисян, вони у командних змаганнях "стінка на стінку", у поєдинках за "бронзу" здолали представників збірної господарів змагань – команду Іспанії.