Середа, 22 Січень, 2020 - 08:42
29 Вер 2017

Військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку відсвяткували 51-у річницю заснування військової частини

Сьогодні весь особовий склад Дніпровського полку з охорони громадського порядку відзначав визначну подію в житті військової частини п’ятдесят першу річницю з дня її створення. За роки існування на рахунку військової частини не один десяток спецоперацій. Це і боротьба з злочинністю, допомога у ліквідації техногенних катастроф та участь у антитерористичній операції на сході нашої держави.

 

Привітати особовий склад прийшли заступник начальника Центрального територіального об’єднання з тилу полковник Сергій Колесник, керівники обласних міських та районних адміністрацій, командири військових частин Дніпровського гарнізону, представники військових комісаріатів, поліції і пожежно-рятувальної частини, ветерани військової частини та підшефні школи.

 

Командир військової частини подякував ветеранам за їх внесок у розвиток та розбудову військової частини на складних етапах її формування. Висловив слова вдячності представникам влади за активну участь у житті військової частини. Особовому складу подякував за віддану працю, побажав миру, добра, наснаги, здоров’я та довголіття. Військовий капелан отець Василь привітав зі святом та побажав всім Божого Благословення.

 

Військовослужбовці отримали відзнаки, пам’ятні медалі та грамоти. Після урочистих заходів свято продовжила організована виставка техніки і перегляд відеороликів про Національну гвардію України на плацу військової частини, що дуже порадувало маленьких гостей свята, які з задоволенням приймали активну участь у святі.

 

Ми також вітаємо всі спеціальні моторизовані військові частини з відзначенням 51-ї річниці з Дня створення. Бажаємо всім миру, добра, злагоди і надалі з честю виконувати всі службово-бойові завдання покладені на вас українською державою.

 

автор: Наталія Романиця

фото: автора