П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 06:33
26 Вер 2015

Військово-спортивна гра «Патріот»: нацгвардійці показали школярам основи військової справи

 

Патріотичне виховання – невід’ємна складова частина національного світогляду і поведінки людини, її ставлення до рідної країни. Відданість Україні – найперша ознака національно свідомого громадянина.

 

Виховувати молодь на історичних, бойових і трудових традиціях українського народу, формувати  у них почуття  громадської відповідальності  за особисті вчинки й позиції, за долю рідного краю, народу, зміцнювати мир та взаєморозуміння між людьми допомагають різноманітні позакласні та позашкільні заходи. Яскравим прикладом є військово-спортивна гра «Патріот».

 

Гра була започаткована Оболонською районною у м. Києві Державною адміністрацією у 2006 році і проводиться з учнями загальноосвітніх закладів району кожного року.

 

Нинішній 2015-2016-й навчальний рік не став винятком. З 23 по 25 вересня 2015 року на базі першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Північного ОТО відбулися чергові змагання.

 

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної державної адміністрації, Оболонським районним військовим комісаріатом та командуванням частини була організована цікава насичена програма, яка включала в себе змагання з фізичної, вогневої, інженерної підготовки.

 

Більше ста юнаків та дівчат з великим задоволенням змагалися на полігоні у стрільбі та на смузі перешкод. Подарунком для юнацтва стали показовий виступ груп спеціального призначення Нацгвардії та пейнтбольний турнір.

 

По закінченню заходу кращих учасників змагань було нагороджено дипломами та цінними подарунками.

 

Командирові частини полковнику Володимиру Мусієнку та начальнику бойової та спеціальної підготовки майору Володимиру Калініну, під бурхливі оплески присутніх, за патріотичне виховання молоді та гарну організацію заходу було вручено листи вдячності від голови Оболонської районної Державної адміністрації Олександра Цибульщака.

 

майор Роман Герасіменко

фото автора