Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:46

Поділитися

29 Травень 2017

Військовій частині 3044 виповнилось 35 років

26 травня виповнилося 35 років від дня формування військової частини 3044, що дислокується у місті Южноукраїнськ.

 

Святкування розпочались в палаці культури ВП ЮУАЕС «Енергетик» із відкриття командиром частини полковником Олегом Худолієм урочистостей. Цього дня тут зібрались ветерани військової частини, котрі присвятили своє життя служінню батьківщині, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, почесні гості та особовий склад, який проходить службу в частині.

 

«2017 рік щедрий на святкові та ювілейні дати, пов’язані із формуванням підрозділів відокремленого підрозділу Южноукраїнська атомна електростанція, із створенням підприємств та організацій нашого міста. І ось наша гордість – військова частина 3044 зустрічає свій тридцять п’ятий День народження! В ці непрості для України часи, коли наші захисники боронять її східні кордони, ми висловлюємо особливу шану, вдячність і повагу всім Вам - хто за покликом серця і відданості рідному народу захищає свою Батьківщину, виборює свободу і незалежність української держави!» - звернувся до всіх присутніх командир частини.

 

Привітати зі святом гвардійців завітали виконуючий обов’язки генерального директора Южно-Української АЕС Володимир Богатчук, заступники генерального директора, представники профспілкової організації АЕС, військовий прокурор Миколаївського гарнізону, керівники силових структур та представники Южноукраїнської міської ради. Всі вони прийшли висловити слова подяки особовому складу за сумлінну щоденну службу з охорони та оборони атомної електростанції та державного суверенітету.

 

В ході проведення заходу особовий склад військової частини прийняв найщиріші вітання з нагоди дня частини від почесних гостей, а кращих військовослужбовців було заохочено правами командувача Національної гвардії України, нагородами генерального директора Южно-Української АЕС та Южноукраїнського міського голови. Командир військової частини 3044 полковник Олег Худолій побажав ветеранам частини завжди залишатись поруч із частиною, міцного здоров’я та благополуччя в їх сім’ях. Після привітання командир військової частини нагородив ветеранів, які приймали участь в розбудові частини ювілейними знаками «35 років військовій частині 3044».

 

Ветерани частини в свою чергу ще раз поділились щирими словами, згадували минулі роки та бажали довгих літ та миру на Батьківщині.

 

Від особового складу військової частини 3044 висловлюємо вдячність нашим ветеранам за їхню ратну службу.

 

Підполковник Ігор Моспан,

фото військової частини 3044