Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:18

Поділитися

05 Кві 2019

Військова служба у Національній гвардії України - це гідний вибір і стабільне майбутнє

У зв’язку з проведенням реформ, оновленням військової техніки і озброєння є потреба комплектування у майбутніх професіоналах, тому відділ комплектування спільно з військовими частинами оперативно-територіальних об’єднань популяризує військову службу.

 

Так, протягом тижня проведено 44 агітаційних заходів та робочих зустрічей у містах Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Львова та інших містах країни.

 

При проведених профорієнтаційних заходів у центрах зайнятості та надання адміністративних послуг, закладах професійно-технічної освіти, військових комісаріатах та в навчальних закладах учасники дізналися про альтернативи проходження військової служби і кожен може свідомо обрати військову службу або за контрактом, або у військовому резерві, або навчання у Національній академії Національної гвардії України.

 

Хочеться зазначити що співпраця з адміністративними установами позитивно впливає на імідж Національної гвардії України, де кожний учасник даних заходів узнає про важливість завдань, які стоять перед нашими військовослужбовцями.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ