Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:39

Поділитися

02 Лис 2015

Військова частина 3053 Національної гвардії України відзначає своє 23-річчя

Історія військової частини розпочалася 31 жовтня 1992 року, коли на базі лінійного батальйону військової частини 3008 міста Вінниці у Хмельницькому була сформована військова частина 3053. На сьогоднішній день військова частина, що дислокується у нашому місті, структурно входить до Західного оперативно - територіального об’єднання Національної гвардії України та виконує завдання щодо захисту територіальної цілісності держави, охорони громадського порядку в містах Хмельницькому і Кам’янці-Подільському та конвоювання засуджених під час судового процесу. Командиром частини є підполковник Олексій Мельник. З нагоди 23-ї річниці від дня створення військової частини 3053 Національної гвардії України у центрі національного виховання учнівської молоді відбулися урочистості, в яких взяв участь виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

 

«Сьогодні ми зібрались з нагоди урочистої і радісної події – річниці створення військової частини 3053. Без перебільшення, це вагома подія не лише в історії вашого військового формування, але й у житті міста Хмельницького. Тут зібрались люди, для яких військова служба стала не просто професією, а справою всього життя. І ви гідно несете призначену вам важку та почесну місію, – зазначив Костянтин Чернилевський. – Хмельничани пишаються тим, що у нашому місті є така військова частина. Знають про ті важливі бойові завдання та завдання з охорони громадського порядку, які ваша частина виконувала у Маріуполі, на 32-му блокпосту, біля Мар’їнки, Авдіївки та Щастя».

 

Виконуючий обов’язки міського голови щиро подякував військовим за захист рідної землі, проявлені мужність та відвагу, а також висловив переконання, що з такими патріотичними військовими ми обов’язково переможемо ворога. Від Хмельницької міської ради, виконавчого комітету Костянтин Чернилевський побажав усім військовослужбовцям військової частини 3053 міцного здоров’я, злагоди, успіхів та виконувати службові завдання лише в мирній країні.

 

Костянтин Іванович також виконав почесну місію – вручив відзнаки міської ради кращим з кращих військовослужбовцям військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм і майстерність, проявлені під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України, та з нагоди 23-ої річниці від Дня створення військової частини 3053 Національної гвардії України  Почесними грамотами з врученням цінних подарунків нагороджено капітана ГалецькогоАндрія Вікторовича – командира патрульної роти; прапорщика Федоренка Віктора Борисовича – начальника варти відділення начальників варти; сержанта СлободянаАнатолія Анатолійовича – командира 2 відділення 1 взводу 1 стрілецької роти; сержанта Чабана Івана Анатолійовича – заступника командира 1 взводу, командира 1 відділення 2 стрілецької роти.

 

Завершились урочистості святковим концертом.