Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:17

Поділитися

02 Жов 2016

Військова частина 3035 відзначила 50-річний ювілей

Офіцерів та солдат військової частини 3035 урочисто привітали з ювілеєм заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан, начальник Східного територіального управління генерал-майор Юрій Лебідь, посадовці та керівники правоохоронних органів.

 

Історія військового підрозділу почалася в далекому 1966 році. Тоді в місті Луганськ був створений окремий спеціальний моторизований батальйон міліції (військова частина 5446). Із затвердженням Закону України "Про Національну гвардію України" на базі частини був створений 13 полк Нацгвардії України (військова частина 4113). У 1996 році на базі полку була створена військова частина 3035 внутрішніх військ МВС України. Навесні 2014 року полк увійшов до складу Національної гвардії України і взимку того ж року був передислокований в Слов'янськ.

 

У день святкування 50-річчя військової частини, кращі гвардійці були заохочені державними та відомчими нагородами. Крім того, для покращення ефективності служби з охорони громадського порядку, в штат частини  поступили два патрульні автомобілі Renault Duster.

 

Для гвардійців звучали пісні та музичні твори у виконанні творчих колективів «Школи мистецтв та естетичного виховання» міста Слов’янська.

 

Заступник командувача генерал-лейтенант Микола Балан запропонував військовому колективу частини-ювіляра взяти шефство над цим навчальним закладом та всіляко допомагати талановитим вихованцям.

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО
Фото http://slavdelo.dn.ua/