Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:29

Поділитися

22 Лют 2017

Військова частина 3026 відзначила свою 60-ту річницю

 

Військова частина 3026 завжди стояла на захисті правопорядку, прав і свобод громадян нашого міста і області, сумлінно виконувала бойові завдання з конвоювання спецконтингенту і в цей складний для країни час ми стали на захист всієї держави та виконуємо завдання в зоні АТО.

 

За 60 років існування військова частини 3026 пройшла нелегкий шлях становлення і розвитку, завоювала довіру народу і держави, виховувала багато поколінь захисників-патріотів, які продовжують справу розбудови нашої Держави у різних сферах діяльності.

 

В цей урочистий день Ветерани частини – під керівництвом голови Запорізької міжрегіональної секції ветеранів Внутрішніх військ та Національної гвардії України полковника Олександра Захарова, прийшли привітати особовий склад військової частини та особисто висловити свою вдячність нащадкам.

 

До слів привітання приєдналися губернатор Запорізької області Костянтин Іванович Бриль, голова Апеляційного суду Запорізької області, голови районних адміністрацій міста, а також командири військових частин Національної гвардії України Запорізького гарнізону.

 

Кращих воїнів та ветеранів частини було заохочено нагородами, цінними подарунками, грамотами та подяками.

 

Після урочистостей для всіх присутніх було організовано концертну програму за участю зірок запорізького краю.

 

старший лейтенант Бубенець Андрій

старший лейтенант Матвєєв Ігор