Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:07

Поділитися

08 Чер 2015

Відкриття обеліску прапорщику Ліпському Віктору Володимировичу

6 червня на території клубу в с. Малі Кутищі Калинівського району Вінницької області, було урочисто відкрито обеліск загиблому військовослужбовцю Національної гвардії України військової частини 3028 прапорщику Віктору Ліпському. На цей захід зібралось усе село, в якому й нині проживають батьки героя. Вшанували пам'ять загиблого й керівники Калинівського району та військовослужбовці військової частини 3028 на чолі з підполковником Волохом О.В.

 

Загинув Віктор 29.05.2014 в районі міста Слов’янськ біля гори Карачун під час зльоту гелікоптера МІ-8, в якому й знаходився військовослужбовець разом з бойовими побратимами.

 

Урочисте відкриття пам’ятника здійснив 11-и річний син героя Юрій, після чого був здійснений виніс прапору України та покладені квіти до пам’ятника.

 

Під час заходу присутні вшанували Віктора хвилиною мовчання. Керівники району висловили слова вдячності та підтримки родині героя та  вчителям за те, що виростили й виховали сина, який ціною свого життя захищав всіх нас. Також надавалось слово матері героя Галині Вікторівні та дружині Юлії Вікторівні, які ледь стримували сльози та емоції й побажали всім нам мирного неба над головою...